| katherine_2874 a întrebat:

Hey! Am o pisica de 2 ani, totul a inceput la picior unde i-a cazut parul, apoi i-a cazut in zona gatului, pe burta si acum ii cade de pe labute, o mananca foarte tare pielea nu mai stiu ce sa fac am fost acum 2 saptamani la veterinar si a spus ca e normal... dar nu cred... aproape ca nu mai are blana deloc pe burta. Stie cineva ce as putea face? Vreau remediu inpotriva caderii parului?

1 răspuns:
| Claudia1001 a răspuns:

Pai...are raie clar, si nu stiu ce sa ii dai, dar poti cauta pe netwinking...o funda? :d