| florynboy23 a întrebat:

vreau sa cumpar o masinutza RC. am auzit ca nu sunt bune cele pe benzina si plm...care este cea mai potrivita dar nu dinaceea cu motoras electric am vreo 12 pe acasa laughing cea pe benzina sau sunt altele pe motorina puii mei laughing funda mare de tot

Răspuns Câştigător
| paulpaul25 a răspuns:

Uite ceva ce te-ar putea ajuta :http://www.rpc-forum.ro/showthread.php?t=2124, poti sa iti faci un cont pe forumul acela si sa discuti cu posesori de astfel de "jucarii".

2 răspunsuri:
| T3ofil a răspuns:

Imi dai si mie un rc electric

| T3ofil a răspuns:

Sau ia-ti pe motor termic sau solar cont i jur de 4 si
8 mil maxim