| TheRock17 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un laptop dar nu stiu care e mai bun.Am auzit ca cele mai bune sunt cele de la apple. E adevarat? Voi ce laptop mi-ati recomanda?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Apple le are bune.dar sunt prea scumpe!
...eu sincer as merge pe Sony vaio.are performante bune si arata bine!
oricum.tu sa te uiti dupa minim 1gb memorie video, placa video ...sa zicem nVIDIA 8800 gt minim, si procesor dual core! *unul bun *.si cam 4 gb ram minim

4 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Cele de la Apple sunt cele mai bune si sunt de calitate + ca rezista la contactul cu apa! happy

---> Iti recomand Apple! big grin

---> Numai bine! puppy dog eyes

| DeNySa000 a răspuns:

Pai sunt bune dar in acelasi timp foarte scumpe...este bun si Toshiba si nu este asa de scump ca cele de la Apple///succes

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Alea de la Apple costa 2000 euro si nu sunt facute pentru windows ci pentru Mac, care e prost ca dracu.Cautati unu pe pcgarage.ro

| alexalex9810_7256 a răspuns:

Eu am unu de la HP si am dat 14 milioane pe el si merge struna!happy e alegerea ta informeaza-te! succes!puppy dog eyes