| EuAnonim1211 a întrebat:

Acum 3 luni am avut un catel bichon care mi-a murit calcat de masina.El pana sa moara a incercat sa faca pui cu o catelusa tot bichon dar neagra (el era crem). Acum catelusa a fatat insaa catelul nu e culoarea lui.Dar i-am pus numele Lucky, cum il chiema si pe celalat si fara sa vreau m-am atasat enorm si de acesta desi nu este al meu...ar putea fi oare reincarnarea celuilalt catel care a murit pentru ca daca mi-l ia cineva pe acesta imi vine sa plang.Pentru ca il iubeam enorm pe acela si inca nu l-am uitat nici acum.

3 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu, nu s-a reincarnat, te-ai atasat de acest caine deoarece iti e dor de cainele tau

| EuAnonim1211 explică (pentru BroascaCuElice):

Pai eu mai am doi catei dar acesta are comportamentul aceluia...Si desi e foarte mic si ma joc cu el de doar 2 zile ma iubeste de parca m-ar cunoaste de o viata...

| Bia098 a răspuns:

Îţi lipseşte foarte mult câinele vechi şi sufletul tău are nevoie în continuare de unul.