| SweetyLovVe28 a întrebat:

Hei TPU, am o catelusa care a fatat acum 2 luni, faza e ca a facut pui cu cun catel mare, ea e pechine, 2 catelusi am crescut cam mari, cel putin in comparatie cu ceilanti care sunt micuti, i-am dat deja pe cei doi, si mi-e frica sa nu iasa cateli mari ca taatal, credeti ca e posibil, adica tatal mare si mama mica?+ ca unu catel din aia doi seamana cu cateaua, ce ziceti? Funda happy

2 răspunsuri:
| marian951 a răspuns:

Daca zici ca ceilalti doi erau mai mari decat ceilalti atunci inseamna ca cei pe care ii ai acum vor fi pichinezi sau undeva intre.

| SweetyLovVe28 explică (pentru marian951):

Sunt sigura ca astia care sunt la mine vor fi pichinezi pentru ca asa era si catelusa mea la 2 luni, nu sunt sigura cu aia 2 sad de obicei, catei i-au blana tatalui si rasa mamei, nu stiu ce sa zic :\ scuze pentru greseli, sunt pe telefon, si dee.