| Byscu a întrebat:

Am si eu o intrebare ..bine mai bine zis va cer un sfat...deci de cand eram mic..foarte mic in jur de 3anisoripuppy dog eyes am invatat de la mama sa stau in cap ..bine de fapt nu m'a invatat ea am invatat eu pentru ca ea statea in cap..asa se relaxa sa ziceamhappy. asa si in jurul varstei de 5ani m-am lasat de acest lucru "sport" dar m-am reapucat pe la 12 anihappy[acum am 15] numai ca acum nu stau in cap ci in maini.e modul meu de a ma relaxa si de a arata lumi cine sunt si ce fachappy ..eu zic ca stau destul de mult. in jurul unui minut intreg pot sta in maini big grin..am invatat sa si merg in maini cam 10m dar am o problema nu stiu cum ca fac in asa fel sa nu ma mai doara incheieturile mainilor. daca nu mar durea sigur as sta mai mult in maini si nu am curaj atunci cand stau in maini sa cobor pe spate cobor numai pe fatasad ..deci va rog niste pareri..nu conteaza daca vin de la amatori sau profesionisti big grin Funda♥!

Răspuns Câştigător
| Gabitech a răspuns:

Parerea mea ca iti soliciti prea tare incheieturile stand in maini daca nu ai antrenament. Prima data ar trebui sa-ti intaresti oasele, cartilagiile, problema e ca ai 15 ani si esti inca in crestere. Calciu mult, lapte, lactate si incearca sa faci flotari. cate poti tu zilnic. iti intaresti incheieturile

| Byscu explică (pentru Gabitech):

Fac 30 de flotori in fiecare seara

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pareri despre ce? Ca stai in cap si/sau in maini?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siii...ai venit aici sa te lauzi ca stai in maini? In plus ai gresit categoriawinking Puteai sa scrii "Ce sa fac ca sa nu ma mai doara incheieturile cand sau in maini" dar nu, doamne fereste, tu ai povestit toata istoria...de parca ne-ar interesa pe noi laughing)

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu vreau sa fiu naspa, dar am o intrebare pentru tine. Asa de efeminati sunteti toti baietii acum? Pentru ca, daca raspunsul e da, e jale mare.

| goodofwar09 a răspuns:

Esti parkurist? daca da esti de-al meu:d

| Byscu explică (pentru goodofwar09):

As vrea eu sa stiu sa fac parkour dar nu prea stiucrying(((

| Byscu explică:

Acum am15ani blushing

| Byscu explică:

"afemeiat" la ce te referi?rolling on the floor