| CuriosEL a întrebat:

Am cadere de calciu si magneziu si nu prea iau pastile pentru asta, azi au inceput sa ma doara venele de la dosul palmei stangi cel mai mult si drepte uneori si de la picioare uneori si la incheieturile mainilor tot asa uneori, ce pot sa fac sa imi treaca? de la ce poate fi / ce aam?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gurghis_Madalina_1995 a răspuns:

Salut poate tia scuzut ghemoglobina, mergi la doctor si iti va prescrie ceva vitamine pentru asta )