| Incarcare a întrebat:

Am un pui de bichon havanese de 4 saptamani. Inca nu mananca singur. Din cate in cate ore ar trebui sa il hranesc si cat?

2 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

O dată dimineața, o dată la prânz și o dată seara. După 10 luni începi să îi dai doar de 2 pe zi.Seara și dimineața. Poți să îi iei conserve de cărniță pe care după o mărunțești tu. Ceva moale ca să poata mânca.Am și eu un bichon are 3 ani și țin minte că parcă chestii din astea îi dădeam. Succes cu el.

| Incarcare explică (pentru Bizzle):

Nu are inca dintisori. Nu mananca singur inca.