| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Hei TPU.Catelusul prietenei mele vomita tot ce manancasad. Are cam 3-4 luni. A chemat veterinarul i-a dat niste pastile si a spus ca ii face inca un vaccin dupa ce isi revine dar a continuat asa sad.
Ce poate sa ii mai dea?
Nu are nici limbrici... ce sa mai faca?sad

Răspuns Câştigător
| MaAllLYyNuTzzz a răspuns:

Si eu am patit asta cu 3 catei. Se pare ca s-au imbolnavit si nu aveam ce sa le facem. Din pacate au murit, dar eu zic ca e mai bine sa chemi inca o data veterinarul si sa ii puna un diacnostic. Sper ca te-am ajutat. Funda?