| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un bichon maltese in varsta de 2 luni si este mascul.
El cand face pipi nu inteleg de ce nu ridică piciorul cum ar trebui.
Efectiv se lasa pe picioarele din spate.De ce?

5 răspunsuri:
| Anonima283 a răspuns:

Asa face si al meu, inca e mic, cand va fi mai mare va ridica si piciorul. Al meu il ridica si nici macar nu face pipi, doar se da smecher in fata celuilalt caine happy

| 222mid a răspuns:

Hey,nu ridica piciorul deoarece este inca pui, asteapta sa mai creasa si vei vedea ca va incepe sa ricice piciorul, iti spun din propria experienta pentru ca si eu am avut un pui la fel ca al tau care facea acelasi lucru dar cand a crescut nu a mai facut asa

| 222mid a răspuns (pentru 222mid):

Si iti recomand sa ii acporzi toata atentia si dragostea ta cand e pui

| anonim_4396 explică (pentru 222mid):

Si inca ceva.
Stiu ca pare prostesc dar totusi intreb.Eu cand l-am luat de la crescător am cerut băiat dar nu stiu daca e băiat.
Stiu ca si fetele au o puta dar o au în spate de tot cam pe langa fund.
Al meu o are mai in fata de tot dar nu inteleg de ce nu are coite.Deci cum aflu?

| 222mid a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca vei pune mana usor pe abdomen vei simti ca fata are niste "tate" mici(mai multe decat 2, cred ca 6 sau 4), iar baiatul are doar doua,