| AlexandraGabriellaLova a întrebat:

Hei TPU, la mine la bloc a fatat o catelusa maidanez de talie medie, si catelusii au in jur de 1.5-2 luni si au fost 9 si au ramas 3. Cine vrea sa ii adopte inainte sa fie luati de hingheri (asa mi-au zis vecinii) sa ma anunte.

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Era bine sa pui pe adoptiicaini.ro,animale.ro si site-uri asemenea poze si o mica descriere, poate ii vedea cineva si ii lua. Vezi ca exista asociatia robi, cutu-cutu etc.
Uite un link:
http://www.cutu-cutu.ro/content/asociatii-din-bucuresti ai putea incerca sa suni la fiecare si poate vreuna e dispusa sa-i ia.
Succes!

| τττ a răspuns:

Bună.
Mai bine du-i la un centru de animale.Acolo ar primi dragoste cu adevărat.Așa, dacă îi dai unui necunoscut, nu ai încredere suficientă.
Sfatul meu e să-i duci la un centru special pentru animale.
Pa, pa.

| AlexandraGabriellaLova explică (pentru τττ):

Da dar problema e nu stiu unde e un centru su nu ii pot duce pentru ca nu am timp cu scoala asta.

| τττ a răspuns (pentru AlexandraGabriellaLova):

Bună.
Până la urmă locuiești în capitală, sunt o grămadă de centre de animale! Doar e Bucureștiul, nu? Interesează-te și tu, dacă aș locui în București te-aș ajuta!
Pa, pa.

| AlexandraGabriellaLova explică (pentru τττ):

Multumesc dar, cum am mai spus, nu am timp pentru asta din cauza scolii sad dar iti multumesc pentru raspuns, esti ales pentru funda, mai vedem raspunsurile si daca e ceva iti dau tie fundita happy

| KinderBeeeib a răspuns:

De unde esti? Adica poate te pot ajuta.

| KinderBeeeib a răspuns (pentru AlexandraGabriellaLova):

Nu am pe cineva care vrea catel de-acolo sad dar ai putea sa le faci carnet si sa le pui zgarzi ca nu-i mai ia.

| AlexandraGabriellaLova explică (pentru KinderBeeeib):

Da dar mama nu imi lasa bani si pe nu mai am pentru ca mi.am platit o excursie. si deja hingherii au luat 4 catei