| Alesssiiia a întrebat:

Sunt foarte trista, la mine la bloc vin cam des hingherii sa ia caini, pe akoolo am si eu o catelusa foarte cumninte, si nu as vrea sa mi-o ia, totii vecinii urasc cainii de la blocsaddeci ce sa fac? Credetima o iubesc:Xdau funditahappy

Răspuns Câştigător
| StopTheWar a răspuns:

Hingherii isi fac doar treaba.Ai putea sa vorbesti cu vecinii tai sa le explici ca, catelusa ta nu face rau este doar un suflet.straight face. Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii deranjeaza cu ceva? Alerga pe scari sau face galagie? Daca nu, ce motive ar avea s-o urasca? Daca face aceste lucruri, asigura-i ca te vei ocupa mai mult de ea si nu-i vei mai permite sa-si faca de cap.

| Terminatorul2 a răspuns:

Pai ai pute sai pui zgarda si asa n-are cum sa tio mai ia pentru ca hinghierii trebuie sa curete strazile de cinii vagabonzi nu de cei cu stapini