| Nayuky a întrebat:

Hei TPU o problema complicata si nu prea.Deci as vrea sa imi iau un animal, problema e ca nu stiu ce animal..caine nu pot ca o sa aducem cainele de la sat aici si e destul de mare si obisnuit sa stea in curte deci el va sta in curte, si eu vreau animal in casa..deci nu ar fi corect.Nu vreau insecte reptile sau pasari.Mama nu vrea rozatoare..nu stiu ce animal as petea sa imi iau vreau sa fie al meu si sa il pot lua cu mine peste tot cu eceptia scolii.Eu ma gandesc sa imi iau o pisica..insa nu stiu cat ed bine se va impaca tata cu ideea, fratele meu mai mare uraste pisicile iar cainele nu stiu daca se va intelege cu ea daca pisica va sta in casa.el la sat se intelegea cu pisicile noastre dar a crescut cu ele.Ar fi ok sa imi iau pisica? Ce alte recomandari aveti? Vreau neaparat un animal dar nu sti ce as putea sa imi iau.Dau fundita
Multumesc mult^.^^.^Hei TPU o problema complicata si nu prea.Deci as vrea sa imi iau un animal, problema e ca nu stiu ce animal..caine nu pot ca o sa aducem cainele de la sat aici si e destul de mare si obisnuit sa stea in curte deci el va sta in curte, si eu vreau animal in casa..deci nu ar fi corect.Nu vreau insecte reptile sau pasari.Mama nu vrea rozatoare..nu stiu ce animal as petea sa imi iau vreau sa fie al meu si sa il pot lua cu mine peste tot cu eceptia scolii.Eu ma gandesc sa imi iau o pisica..insa nu stiu cat ed bine se va impaca tata cu ideea, fratele meu mai mare uraste pisicile iar cainele nu stiu daca se va intelege cu ea daca pisica va sta in casa.el la sat se intelegea cu pisicile noastre dar a crescut cu ele.Ar fi ok sa imi iau pisica? Ce alte recomandari aveti? Vreau neaparat un animal dar nu sti ce as putea sa imi iau.Dau fundita
Multumesc mult^.^^.^^.^^.^

Răspuns Câştigător
| symy_1713 a răspuns:

Eu sic sa iti iei totusi un iepuras pitic. Arata-i cateva poze mamei tale si sigur va ceda fiindca sunt foarte draguti desi sunt rozatoare happy il poti lua oriunde cu tine si sunt destul de blanduti happy. Sper ca te-am autat happy.

| Nayuky explică (pentru symy_1713):

Multumesc mult^.^^.^a fost de acord.Si sunt foarte dragalasi.Multumesc^.^^.^

| symy_1713 a răspuns (pentru Nayuky):

Cu multa placere happy ma bucur ca a acceptat!

4 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E complicata problema. Mai bine renunti la ideea. Orice ti-ai lua, nimeni nu va fi pe de multumit, mama ta nu vrea rozatoare, fratele nu suporta pisicile. E greu. Decide-te sau renunta. Bafta!

| Ioanadulcik a răspuns:

Eu iti recumand un papagal ninfa poti sa o inveti sa te imite (vorbeasca) sa stea pe umarul tau si alte multe chesti