| DeadAndHate a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema cu "pisica mea". La noi in curte a intrat o pisica (si dupa cum bine sti pisicile si cainii nu se prea inteleg) iar aceasta a fost atacata de cainele meu.
Pisica reusit sa supravietuiasca si acum este la caldura si iubita dar am o problema, nu poate sa manance de baut bea lapte dar de mancat, refuza. Ce as putea sa-i dau ca sa poate manca?
O am numai de o zi si chiar daca e de pe strada tin foarte mult la ea si nu as vrea sa vad cum moare de foame.

4 răspunsuri:
| Nutemaiholba a răspuns:

Se va acomoda dar nu ii da prea mult lapte ca peurma face diareee

| Bradster a răspuns:

Asteapta sa se acomodeze!

| BogdăneI a răspuns:

Nu are cum sa moara de foame. pisicilea beau lapte si de foame nu doar ca le e sete. mai ales cand sunt mici. tu cand erai mic/a nu beai laptic?hee hee

| nanotek a răspuns:

Incearca sai dai mancare umeda de la whiskas motanu meu mananca ca spartu asa ceva n-are cum sa refuzehappy