| SandraMikyZu a întrebat:

Hei TPU happy Vreu sa imi iau un Yorkshire terrier dar nu stiu daca sa imi iau yorkshire terrier toy sau yorkshire terrier teacoup...voi ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| αntoniα a răspuns:

Eu zic ca nu conteaza...caci sunt cam la fel.
Sper ca te-am ajutat!big grin
Paaa!
^.^

| dora321 a răspuns:

Pai nu e mare diferenta amandoi sunt cam la fel la maturitate. Si de obicei nu e atat de importanta rasa, importanta va fi relatia care se v-a crea intre tine si catel.
Sper ca vei face alegerea corecta! La revederehappy

| SandraMikyZu explică (pentru dora321):

Pai nu e chiar asa yorkshire terrier teacoup ramane mic ( deci un yorkshire terrier tecoup arata cand e adult ca un yorkshire terrier toy cand e pui)

| crasandarobert a răspuns:

Buna sandra.m`ar interesa si pe mine un yorkshire terrier.cam la ce pret ai gasit tu? mersi mult:*

| SandraMikyZu explică (pentru crasandarobert):

Pai 250 de euro...sau la 300 cu tot cu pasaport vaccinuri carnet de sanatate, cip si transport gratuit...ii aduc din alta tara

| tatiana01 a răspuns:

Yorkshire terrier toy e mai dragut:d (fundita:-ss)