| anonimgl a întrebat:

Ce va place sa cititi pe un blog?

Răspuns Câştigător
| Zartbitter a răspuns:

Când te apuci să-ți faci un blog, e esențial să te gândești la un singur lucru: dacă ție îți place ce pui pe el, îi va plăcea cel puțin unui alt om. Astfel că tot ce contează este să fii constant în ce publici și să îți promovezi blogul până găsești acei indivizi care apreciază ce scrii tu acolo.

Pentru că există milioane de bloguri și tot atâtea rețete de succes :-)

6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Intrebari/raspunsuri inteligente. materiale pentru divertisment.

| IIIx333III a răspuns:

Mie imi place sa citesc lucruri despre fashion, par, cum sa iti aranjezi parul si lucruri de genul asta. happy Sunt fata, pana la urma, si nu cred ca m-as regasi intr-un blog despre masini... Sper ca te-am ajutat!

| tapeee a răspuns:

Articolele. Ce ai putea citi?

| Dumnezău a răspuns:

In principal, cele mai bune articole pe care le gasesc acolo. Daca mai e si un blog deocheat, atunci e completa treaba... laughing

| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
mie pe un blog imi place sa citesc:poezii,intamplari amuzante, cantece, amintiri din copilarie...depinde despre ce este blogul.
eu, iubesc(aproape)toate blogurile.pentru ca fiecare are ceva diferit si te impinge ceva sa citesti ma departe!

| LexuDeea a răspuns:

Despre viata ta, felul tau de a fi, vei atrage persoane de genul tau. Cine se aseamana se aduna. Nu incerca sa fii fals ca nu iti va iesi nimic