| naick13 a întrebat:

Hello! De aproximativ 2 saptamani am luat un pui de bichon havanez de 8 saptamani. I- am luat aleza speciala pentru catei, picaturi "speciale" pentru a face nevoile pe aleza dar degeaba pana acum, face tot pe unde vrea, am certat-o usor, locurile in care facea le-am sters cu otet si clor. Nu stiu ce sa mai fac, un sfat va rog.

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Atunci cand sa trezeste sa fii pe faza si sa o pui pe aleza pentru ca atunci sigur face, in rest o sa mai greseasca ea un timp