| claudio69clau a întrebat:

Hello TPU! vreau sa imi cumpar un amstaff terrier este pui.Este usor de dresat,este un caine bun, ascultator?

Răspuns Câştigător
| jacko a răspuns:

Este ascultator, docil, dar depinde si ce vrei sa faci cu el la dresaj, daca vrei doar asa sa faca un "Sezi" sau "culcat" nu e mare lucru...in schimb pentru un dresaj complex, terierii nu sunt asa buni.

| claudio69clau explică (pentru jacko):

Imi multumesc! nu vreau de la el sa face ceva spectaculos doar elementele de baza "sezi /culcat /la pas ATACAlaughing)

2 răspunsuri:
| Pisiki a răspuns:

Buna,mai esti interesat? Am eu un Amstaff, femela, 2 luni, 200 lei pretul.Sunt din Bucuresti. 0761614373