| Alexandra0010 a întrebat:

HELP...am un pisoi mic de o luna si cateva zile luat de pe strada.l-am luat de la 2 saptamani ca era abandonat si pana acum l-am hranit cu lapte praf de pisici cu biberonul dar acum vreau sa-l trec pe mancare. Am incercat hrana umeda pasata amestecata cu lapte nu vrea nimic doar cand e in biberon vrea, cum il pun in farfurie nici macar nu se uita. Si biberonul a inceput sa-l muste, trage cu dintii si cu ghearele de el. Nu stiu ce sa mai fac...ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost eu singurul care a citit acolo ca-l hraneste cu praf de pisici?

| Michele_Beatrice_1988 a răspuns:

Încearcă cu lapte, plicuri de carnita pentru pui puse în farfurie și nu îi mai dai biberon chiar dacă iti cere pana la urma de foame se va duce la farfurie, chiar daca nu mănâncă o zi doua nu pătește nimic