| Loredana080 a întrebat:

Am găsit acum 2 zile un pisoi abandonat de nici 2 săptămâni, abia ii dăduseră ochișorii. Pana astazi nu am avut posibilitatea de a-i cumpara lapte special și l-am hrănit cu lapte din comerț. Credeți ca ii vor dauna cele 2 zile de lapte din comert? Țin sa mentionez ca nu a făcut caca deloc in acest interval

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

De obicei îi poate provoca un fel de diaree astfel de lapte, dacă n-a făcut înseamna că e ok. dar evită laptele ăla întrucât favorizează producția de viermi interni