| CrazzyGirlCsm a întrebat:

Help crying
Cainele meu vomita bale si tremura, nu mai mananca si nu are deloc energie.
Are 4 luni.
Ce credeti ca se intampla? :-ss
Ce as putea face ca sa nu mai vomite? :-ss

8 răspunsuri:
| Bibu?ca a răspuns:

Du-l la veterinar pentru ca el iti va spune.
Dar cred ca stiu eu ce are are viermisori in burtica(limbrici)sad.
Si eu am avut un caine mic si tot asa facea avea limbrici de aceea nu are energie si vomita.

| Șttefania a răspuns:

Nu are nimic grav, sa stii ca si al meu avea aceeasi simptoma. Daca ai plante probabil ca a mancat din ea, asa a facut al meu. Planta fiind otrivitoare...A mea dupa 9 ore nu a mai avut nimic.

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

Du-l la veterinar urgent! si mie mi s-a intamplat asa du-l cat mai repede posibil happy si da o fundabatting eyelashes

| baru a răspuns:

Sall. Veterinar, si s-ar putea sa fie otravit cu ceva. Poate involuntar. Dar, medic urgent. Pa!

| Melody a răspuns:

Du-l la veterinar! Urgent!

| kr.mdy a răspuns:

Probabil are paraziti intestinali sau o boala de caini, daca nu i-ai dat pastile pentru deparazitare intestinala, fa-o cat mai repede, le gasesti la farmacia veterinara, intrebi ce si cum.

| SmileyyXD a răspuns:

Du-te la un doctor veterinar sa ii faca o radiografie.In orice caz, da`i pastiluta de deparazitare dar ai grija sa nu o pui in lichide [ciorba, supa] cand i-o dai.

| annutzza_9367 a răspuns:

Tias recomanda sa il duci cat mai repede la veterinar ca poate fi ceva foarte grav