| MadaMary67 a întrebat:

Helppp,dau funda
Catelusa mea (are vreo 10 ani) a venit muscata pe spate dupa asta i s-a facut puroi dar i s-a spart acum dupa vreo 2 zile i s-a facut puroi pe tata si e super umflata si ii curge lichidul acela, nu pot sa o duc la veterinar. Help ce as putea sa ii dau?

1 răspuns:
| Cricy a răspuns:

Dacă îi curge puroi, trebuie sa o ajuți pentru ca i s-a infectat! Stoarce-l tu! Apoi da cu pudră de talc si pune-i un bandaj peste locul acela. Ca sa nu îl dea jos, pune si o haină peste bandaj sau un guler special pentru caini. Noroc!