| anonim_4396 a întrebat:

Hey.am o pisica de 4 zile.si vream sa stiu de ce ii miroase treaba mare aatat de urat?sad. a fost mama la veterinar si i-a luat o pastila pentru viermi.si i-a dat un sfert.si peste o saptamana trebuie sa ii mai dam inca un sfert.nu ar fi trebuit sa ii treaca dupa prima pastila? asta daca sunt sigur viermi. poate avea altceva?sad

2 răspunsuri:
| allexusha a răspuns:

Ce fel de nisip are?

| Marina1000 a răspuns (pentru allexusha):

Cu aroma de lamaie.dar nu cred ca are nisipul treaba...are si flatulatii urat mirositoare :d