| anonim_4396 a întrebat:

Hey. Am observat acum câteva minute că pisica mea ( 1 an,sterilizată,femelă) a încercat să urineze,dar nu a ieșit nimic. Mănâncă,face treabă mare,se joacă,dar am auzit că multe pisici pot face pietre sau ceva și am zis să vă cer un sfat. Oricum dacă nici până mai târziu nu face, o să o duc la veterinar.
Mulțumesc

1 răspuns:
| Antonya15 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti spun...dar ar fi bine sa o duci la un veterinar pentru un control de rutina. happy