| AndreeaElly a întrebat:

Hey! Am un Chihuahua si un Yorkshire.As mai vrea sa mai imi cumpar un Chow chow.Voi ce parere aveti s-ar intelege? Sau ce rasa imi recomandati de talie mare!

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Iti recomand sa iei un maidanez de pe strada, salvezi si tu o viata de la eutanasiere.

| LoLiPoP101 a răspuns:

Da,bineanteles

| GrepolisKing a răspuns:

Da depinde... daca catelusi il vor accepta cu binewinking

| Cumintzel a răspuns:

Labrador Retriever, sunt super cainii. am unul si imi place foarte mult si eu doream sa am un caine de talie mare si periculos, dar am primit Labrador Retriever si ma bucur foarte mult ca nu am primit alta rasa. O sa se inteleaga cu cainii tai perfect.hee hee

| BullTerrier a răspuns:

Rasa chow chow nu se intelege prea bine cu alti caini decat daca ii ai de pui eu iti recomand bull terrier mie imi place foarte mult si par putin fiorosi dar sunt blanzi