| dyenutza01 a întrebat:

Hey! Imi puteti da si mie niste sugestii pentru numele unei trupe de majorete?big grin Va pot spune ca avem costum rosu-albastru, ne numim: Diana Cosmina, Mihaela Andreea, Bianca Anda, Ana-Maria Stefania, Florentina, Gabriela Bianca, Ana-Maria, Oana Diana. Poate va vin idei geniale cu initialele noastre! Cat despre dans, o sa facem chestii neasteptate: o piramida, apoi o sa ne jucam cu niste mingi, care au un loc stabilit, iar dupa ce ne terminam exercitiul, probabil ca toata lumea se va astepta sa le punem la loc, dar noi vom introduce niste baietitongue Deci? Sugestii genialee? App, facem niste pase, ca profa noastra de sport, care e directoarea si ne reprezinta si la concurs, a facut handball, chiar daca noi facem dansul cu alta porfesoara, ne prezentam cu cea de sport. Ms mult:*:*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| teopinkrose a răspuns:

Depinde si de gusturile voastre big grin De exemplu, am cunoscut niste fete care isi spuneau Dragonii de Komodo laughing pentru ca erau mai baietoase. Voi vreti tot ceva de acest gen sau un nume mai pentru fete? big grin

| dolyan a răspuns:

Este important si numele scolii, astept raspuns!

| mary a răspuns:

Avand in vedere ca sunteti ros-albastre... steauahappy. sau chiar u ai spus-o initialele voastre. sau...pretty girls sau numele scolii voastre micsorat in asa fel incat sa rezulte un nume frumos combinat cu "girls". sau numele echipei de fotbal sau handbal-ce o fi- combinat cu "girls". sunt multe variantebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua

| dyenutza01 explică:

Numele scolii este: nr. 1 Buzau, capitan aviator Mircea T. Badulescu

| dyenutza01 explică:

Mai pentru fete