| dyenutza01 a întrebat:

Hey! Imi puteti da si mie niste sugestii pentru numele unei trupe de majorete? Va pot spune ca avem costum rosu-albastru, ne numim: Diana Cosmina, Mihaela Andreea, Bianca Anda, Ana-Maria Stefania, Florentina, Gabriela Bianca, Ana-Maria, Oana Diana. Poate va vin idei geniale cu initialele noastre! Cat despre dans, o sa facem chestii neasteptate: o piramida, apoi o sa ne jucam cu niste mingi, care au un loc stabilit, iar dupa ce ne terminam exercitiul, probabil ca toata lumea se va astepta sa le punem la loc, dar noi vom introduce niste baieti Deci? Sugestii genialee? App, facem niste pase, ca profa noastra de sport, care e directoarea si ne reprezinta si la concurs, a facut handball, chiar daca noi facem dansul cu alta porfesoara, ne prezentam cu cea de sport. Ms mult:*:* Si numele scolii este: scl. nr. 1 Buzau, capitan aviator Mircea T. Badulescu

7 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Fiindcă şcoala se numeşte "Căpitan aviator, etc", aţi putea fi Sky Girls, The Wings, Red Wings ori Blue Wings

| Eu4EverX a răspuns:

Especial, Magic, E-Xtreme

| Alisa a răspuns:

The Butterflies (imi placelove struck )
Cu initialele numelor nu poti, pentru ca ar fi prea lung si nu suna bine. happy

| Orannginna a răspuns:

Giddy teens, Dabs Fago (cu initiale de'ale voastre), Jumper generation. happy

| Spintecatorul a răspuns:

Dcmabaamsfgbamod. Este cam lung, da akmm merge laughing

| love_cat a răspuns:

Pustoaicele zapacite

| Deliiiiiaaa a răspuns:

E-Xterme
Crazy Girls
Milion girls and boys
Girls and Boys