| WolfGirl a întrebat:

Hey! Poate sa-mi explice cineva cum este cu imprecherea cainilor? Am un mascul (virgin) si nu stiu ce sa fac ca sa se imperecheze si el. A cunoscut multe catele dar cat le ia pana sa...(stiti voi)? Voi cum ii duceti la f****?

Răspuns Câştigător
| LeeJiEun a răspuns:

Trebuie sa fie aman-2 in calduri.Altfel nu se poate. si cand sunt in calduri punetii intr-un spatiu inchis sau undeva sa fie singuriwinkingmult noroc. funditaaa?big grin

3 răspunsuri:
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Pai poate ca nu este pe gutul poti sa il duci in parc sa intalneasca caini sau roaga pe mama ta sa mai aduc o catelusa cine stie poate se vor inprieteni toate la timpul lor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.In jur de o saptamana trebuie sa ii lasi sa se cunoasca intr-un spatiu restrans, si daca nu se miros trebuie sa schimbi femela.Asa stiu eubig grin

| trompeta a răspuns:

Femela trebuie sa fie in calduri altfel el nu are nicio atractie. Funda?