| TequilaAdam a întrebat:

Hey TPU!
Am doi pesti: femela betta si mascul betta.
Masculul ieri a facut acele bule specifice imperecherii la ei, si azi erau amandoi sub acele bule, masculul incolacindu-se in jurul femelei.Aceasta a stat nemiscata, dupa ce masculul s-a dat jos, vreo 5 secunde dupa care au iesit nise bilute mici si albe din ea, pe care le-a mancat masculul.

Ce s-a intamplat de fapt?

5 răspunsuri:
| TequilaAdam explică:

Ce mascul prost straight face. Ce sa fac sa NU LE MAI manance?

| antologie a răspuns:

A facut oua si au fost mancate de mascul
si mie mi-s-a intamplat

| Mihaita22 a răspuns:

A depus icrele si masculul le-a mancat.

| XxBoGdYxX a răspuns:

Masculul ar trebui sa le culeaga si sa le puna inapoi in acel cuib de spuma.Nu cred ca le-a mancat.
http://www.youtube.com/watch?v=_QRbHkmyQ10

| TequilaAdam explică (pentru XxBoGdYxX):

Pai le ia in gura =]]]