| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

Am doua iepuroaice si, acum 4 zile le-am dat la monta. E prima lor fatare
! credeti ca o sa manance puisorii? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| stalin a răspuns:

Da,trebuie separati dupa ce fata!

| Gabyy32 a răspuns (pentru stalin):

Dar daca ii separa dupa ce fata cum ii hranesti?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ai grijă să nu pui mâna direct pe ei, dacă trebuie mutaţi foloseşte o mănuşă pentru a nu transfera un miros străin pe blăniţa lor. Mama lor ar putea să nu-i mai recunoască.

| Any a răspuns:

Si eu am o iepuroaica care o am de puisor si la prima ei fatare nu le-a facut nimic la iepurasi.Depinde si de ea. Funda!

| Gabyy32 a răspuns:

Nu! Daca nu o sa stai tot landa cusca
atat le bagi mancare si al plecat
dupa 2-3 saptamani cand ies din par poti sa-i atingi dar sa te freci cu fan sau paie pe maini sa nu simta miros