| Adrian0102 a întrebat:

Am o femela Pitbull care a fatat acum 5 zile 7 catei. Ieri cand m-am uitat mai erau 6 iar azi doar 4 catei. Am pus de doaua ori mana pe ei iar acum cred ca i-a mancat. Nu este la prima fatare dar pana acum nu sa mai intamplat sa ii manance. Oare de ce?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Francescax5 a răspuns:

Nu are nici o legatura pusul mainii pe catei, pana la urma i-a mancat? Daca i-a mancat nu o mai da la monta, nu-si face treaba de mamica. La fel am patit si eu cu A mea, indiferent de ce faceam, nu ii ingrijea

| Adrian0102 explică (pentru Francescax5):

In general este grijulie nu pleaca de langa ei si nu este nici o fire agresiva. Au venit niste prtitenii sa vada cateii sambata cand erau toti si nu i-a lasat sa se apropie de ei, acum nu stiu ce s-a intamplat... doar eu am pus mana pe ei. Probabil i-a mancat ca nu ii gasesc nicaieri. Este la a treia fatare si e prima oara cand se intampla sa ii manance.

| Francescax5 a răspuns (pentru Adrian0102):

Ai cautat bine in casa/curte? poate i-a ascuns.