| Klaryssa a întrebat:

HEY TPU! Am nevoie de voi happy .....Eu ador sa citesc carti de aventura, din pacate nu prea stiu ce carte merita cu adevarat citita.....Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| AndraaP a răspuns:

The hobbit, lord of the rings, cronicile din narnia (depinde daca iti plac si cele fantastice :3 )

| Klaryssa explică (pentru AndraaP):

Multumes mult, in general imi plac si cele fantastice...imi poti da un autor de la un titlu din cle enumerate?

| AndraaP a răspuns (pentru Klaryssa):

J.R.R. tolkienhappy le poti lua de pe net. (triologia lord of the rings) cu 80 lei. (oferta buna pentru ca de obicei o singura carte e atat si tu le iei pe toate 3big grin )

5 răspunsuri:
| Alecsander98 a răspuns:

Ai putea citi cartile scrisa de Jules Verne, sunt multe si sunt pline de aventaura.

| cutecurly69 a răspuns:

Nu-ti va griji maica, te ajut eu. Incearca Hobbitul am auzit ca e foarte frumoasa cartea :]]

| Klaryssa explică (pentru cutecurly69):

Vaaaiii Curly, mersi! O sa incerc Anna Karenina...am ajuns la 300... sssaaacccc! tonguetongue