| Cornea_Anca_1993 a întrebat:

Hey TPU! Am o intrebare :Astazi cineva mi-a dat un sac de granule pentru pisici sterilizate iar eu am un motan care nu e castrat si i-am dat sa manance.Are ceva daca mananca? I se poate intampla ceva?
Fundaa happy

Răspuns Câştigător
| DenissaRoxana a răspuns:

Buna. Nu ii face nimic hrana. Aceea hrana este pentru pisicile sterilizate..care sunt mai sensibile. Dar nu ii afecteaza cu nimic motanului tau. Bafta!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu are nimic, doar ca este posibil sa nu prea mai aiba chef de facut sex.

| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, nu cred ca ar avea ceva. Nu as putea vedea cu ce-ar putea sa-l afecteze.