| DenyDenysaa a întrebat:

Am o pagina pe facebook,insa de ceva timp nu imi mai da voie sa schimb poza de profil si poza de coperta, am crezut ca nu imi mai da voie fiind ca sunt prea incarcate abumele cu poze de profil si coperta, am strers aproape toate pozele, dar degeaba, nu stiti de ce nu mi le maipot schimba? dau funda+vot

3 răspunsuri:
| Lavvvo a răspuns:

Dă rename la poza pe care vrei sa o pui la profil/coperta.Cateodata si eu ii schimb numele pentru ca nu imi da voie sa o postez.

| DenyDenysaa explică (pentru Lavvvo):

Degeaba

| Lavvvo a răspuns (pentru DenyDenysaa):

Schimba rezolutia fotografiei, reduce din rezolutie!