| PauliciCuLipici a întrebat:

Am nevoie de un site cu poze de profil si coperta pentru o pagina facebook. Ceva gen sa am o poza cu o fata/model la profil si sa mai am o poza cu aceasi fata/model la coperta.

Dau funda! AJUTORRR!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| DeeaV a răspuns:

Roaga o fata sa iti dea poze de genul. Nu le fura de pe net.

| PauliciCuLipici explică (pentru DeeaV):

Nu le fur. Le împrumut. Sunt site-uri care pun poze de genul pentru cei care le cauta asa ca mine.

| DeeaV a răspuns (pentru PauliciCuLipici):

Trebuie sa ceri voie inainte

| PauliciCuLipici explică:

Nu le fur. Le împrumut. Sunt site-uri care pun poze de genul pentru cei care le cauta asa ca mine.