| Allexutsa_Alle_1996 a întrebat:

Am o problema mare cu un animal miclaughing. Aveam 2 hamsteri pitici, mascul si femela, in cutii de plastic diferite, nu se prea intelegeau. in weelend am fost plecata si cand m-am intors am avut o mare surpriza : baiatul era in cutia fetei, iar ea de negasit. Se poate sa fi mancat-o? Nu sunt urme ca s-ar fi intamplat asa ceva. Asa ca pls, help me. sad

2 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Da, este foarte posibil sa o fi mancat. Hamsterii daca nu sunt invatati de mici unul cu altul, cand o sa creasca nu o sa se suporte si o sa se lupte pana la moarte.
In ce cutii ii tineai? Nu aveau custi speciale pentru hamsteri?
Poate a disparut prin casa, mai este si asta o variante, caut-o!
Imi pare rau pentru micuta ta!

| Sonic2070 a răspuns:

So fi speriat si o fi fugit ca o tinut-o betisoarele! Sau daca nu o avut pe unde sa fuga, ori o halit-o, ori o invocat niste puteri si o disparut!