| DincuAlex1997 a întrebat:

Am foi hamsteri pitici siberieni mascul si femela si vr sa ii imperechez. cand pun femela in cusca masculului el vrea dar femela fuge de el si daca ii las asa fata il va bate pe mascul.Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

? animalelele nu au fantezi, fac doar sex pentru reproducere si o fac doar in perioada de imperechere, de ce? simplu, ca doar atunci se pot reproduce iar cand nu sunt in perioada de imperechere nu pot sa se reproduca si femela nu accepta nici un mascul.

13 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

Salut Alex,
Încearcă s-o legi, poate îi plac chestiile mai kinky, poate un roleplay ceva, încercă să îi aduci la suprafață fanteziile, sau pur și simplu încercă tu să vezi dacă nu e înfundată. Dacă toate opțiunile sugerate mai sus nu funcționește te rog sa afli care este perioada de împerechere...

Spor!

| AleXzpm a răspuns (pentru LaLaura):

și eu ce-am zis?

| LaLaura a răspuns (pentru AleXzpm):

Sa o lege, sa ii caute fanteziile si sigur nu are cum sa fie infundata, totusi, e un animal, nu o starleta porn0

| AleXzpm a răspuns (pentru LaLaura):

Ultimele 3 rândur, dragă Laura.

| LaLaura a răspuns (pentru AleXzpm):

Da, dupa ce ai comparat un hamster cu o femeie infundata.

| AleXzpm a răspuns (pentru LaLaura):

Da, Laura, ai dreptate, sunt un om rău :I

| LaLaura a răspuns (pentru AleXzpm):

Nu chiar, doar ca iei in gluma animalele, si e aiurea.

| AleXzpm a răspuns (pentru LaLaura):

Nu, am luat în glumă întrebarea, cred că este o difernță. Îl testam pe om.

| LaLaura a răspuns (pentru AleXzpm):

Si ai dat un raspuns in gluma, care poate unii il cred ( te asigur ca sunt).

| AleXzpm a răspuns (pentru LaLaura):

Acum înțeleg ce îmi spui... sper să nu fie și ăsta cazul... săracul animal sad, un om normal cu singuranță înțelege esența ultimelor 3 rânduri.îmi place să cred ca l-am provocat să gândească și că a ales soluția potrivită.

| LaLaura a răspuns (pentru AleXzpm):

Nu toti gandesc si de obicei fac ceea ce li se spune ( de aceea este TPU, pentru ajutor) iar bietul animal nu are nicio vina.

| AleXzpm a răspuns (pentru LaLaura):

Da Laura, ai dreptate îmi cer scuze happy

| LaLaura a răspuns (pentru AleXzpm):

? animalelele nu au fantezi, fac doar sex pentru reproducere si o fac doar in perioada de imperechere, de ce? simplu, ca doar atunci se pot reproduce iar cand nu sunt in perioada de imperechere nu pot sa se reproduca si femela nu accepta nici un mascul.