| ony98 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Prietena mea are un peste, dupa ce mananca da afara, si de curand i-au aparut niste pete verzi inchis pe corp. Stie cineva de ce si daca se poate trata?

2 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Acvariul trebuie curatat periodic,apa schimbata,e foarte buna apa de fantana, daca nu e apa de fantana e buna si apa de robinet dupa ce a fost fiarta si racita, trebuie sa schimbe si plantele din acvariu deoarece aceste plante dupa un timp se invechesc.

| sorinmic a răspuns:

Astai inceput de sfarsit...si se poate trata cu alt peste