| Petre4488 a întrebat:

Hey TPU!
Am un motanel de aproximativ 2/3 luni si l-am luat de 2 zile. S-a obisnuit cu casa (cat de cat) si i-am pus o cusca pentru pisici in camera, care a mai fost folosita de o alta pisica a mea. Problema este ca nu vrea sa doarma in ea. Doarme doar cu mine in pat sau in dulapul de haine. Cusca este intr-o stare buna, avand deasupra un loc unde sa dea cu ghearele si jos un loc unde sa stea. Ea este invelita in ceva material moale si confortabil care seamana cu blanita lui. Cum sa o invat sa stea in ea?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Lasa l e mic dormi cu el in pat, noaptea îi este frig si lui si daca nu il invelesti raceste, ce rasă e motănelul sa i ti traiasca.

| alina2k18 a răspuns:

Nu prea poti sa il inveti, astia mici sunt oricum exploratori nu stau intr-un singur loc.'
Pune o cutiewinking o sa vezi cum se duce la ea big grin

| NYØ2002 a răspuns:

Si eu am un motanel? cand musca haw haw1
?