| Ada46 a întrebat:

Hey TPU:*. as dori sa-mi cumpar un animalut de companie. voi ce mi-ati recomanda in afara de catel si pisica, pentru ca parintii nu sunt de acordstraight face. ce m-as putea juca, cu animalutul recomandat de voi?big grin.nu de alta dar nu las tine numai de decor, as vrea sa ma si pot juca macar pic cu elbig grin. P. S.:stau la bloc...(FUNDA!)happy

Răspuns Câştigător
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Buna Maya,poti sa-ti iei hamster, porcusor de guinea, iepuras, poti sa-ti iei pesti sau papagali dar din pacate nu te prea poti juca cu ei o iguana (o idee mai trasnita), dar poate iti convingi parinti sa-ti ia o pisicuta sau un catel dar mai bine un catel deaorece e mai dragut dar daca totusi nu te lasa ia-ti un hamster sau porcusor de guineea sau un iepure numai ca ala nu poti sa-l intreti decat daca stai la casa fundita?

4 răspunsuri:
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

Mersi pentru fundita

| IsaBeLLaa a răspuns:

Sigurwinking un hamster sau un pestisor te poti juca cu pestele ii dia sa manance si pestele sta acolo in acvariu si te poti juca cu el,, saubig grin nu stiu funda?puppy dog eyes te rogwinking

| Cineva5 a răspuns:

Exista multe variante cum ar fi un papagal sau o broasca testoasa sau un pestisor dar pentru a te putea juca cu el iti recomand un hamster.

| Ada46 explică:

Npcwinking