| iticiu a întrebat:

Aş dori să îmi cumpăr un Begale dar eu stau la bloc şi părinții mei nu sunt de acord să am un cățel aşa că aş vrea să vă întreb cum aş putea să îi conving să pot să țin un câine mulțumesc. DAU FUNDĂ

2 răspunsuri:
| SantalPorcocale a răspuns:

Daca ii din cauza ca ei cred ca nu poti fi responsabil incat sa ai un caine, poti sa-i convingi.
Daca-i din cauza ca ei nu vor asa ceva in casa, atunci nu poti.

| RpxOnAir a răspuns:

Uneori e important sa intelegi cum e mai bine, poate parintii tai au dreptate. Sa cresti un caine la bloc e mai greu si dupa parerea mea, nu e la fel de fericit ca unul de la tara.