| raluk1997 a întrebat:

As vrea sa imi iau un caine, insa mama mea nu prea este de acord. Ce caine as putea sa imi iau, avand in vedere ca stau la apartament, nu la casa, deci as prefera un caine de talie mica, dar care sa fie usor de dresat...Va rog ajutati-ma!(ofer fundita) big grinbig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| ALEXme_4367 a răspuns:

Iti recomand bishonul maltez

3 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Un caine mai micut ar fi un caine de rasa Bichon! Cam toti caini de rasa se dreseaza usor (cred) big grin

| Cesara a răspuns:

Pai chiuaua este cainele special pentru bloc! Sau ai mai putea sa-ti iei un caine de buzunar daca ai buzunaru plin cu bani e destul de scump!

| Ilo a răspuns:

Yorkshire terrier