| Looooooolll a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un catel. Eu sunt o persoana Vesela haioasa si Energica. Ce rase de caini imi Recomandati?

Răspuns Câştigător
| adrian972 a răspuns:

Buna..eu iti recomand pekinezu..este de companie, jucaus si foarte ascultator. Eu am acum 2 caini.un pekinez si un brac german pentru vinatoare.

| Looooooolll explică (pentru adrian972):

Multumesc! Este foarte folositor Acest raspuns

| Looooooolll explică (pentru adrian972):

Imi place rasa deci iti dau funda

5 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Daca esti energica iti trebuie boxer, labrador...nu pechinez aia e rasa pentru mosnegi.

| PiTbuLuL a răspuns:

Eu ti-as recomanda un pitbull sau un rottweiler.Sunt foarte jucausi au tot timpul chef de joaca te apara.Eu am 2 pitbuli si un rottweiler si ii iubesc neconditionat sunt cei mai buni prieteni ai meibig grin

| MiraBella252 a răspuns:

Eu iti recomand Bracul German happy. Pentru ca este foarte activ, ii place sa alerge, creste destul de mare, si este tare-tare iubitor