| Carolina1972 a întrebat:

Buna TPU! Am un câine american bully și azi i s-a umflat obrazul drept știe cineva din ce cauza? Țin sa Menționez ca nu l-a pișcat nimic fiindcă am mai pățit ca l-a mușcat Albina și i s-a umflat fata dar de data asta nu l-a pișcat nimic,a fost cu minte toată ziua și ieri și azi! Sunt foarte panicata, Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DaFrateEuSunt a răspuns:

Du-l la veterinar in urmatoarele zile, nu astepta mai mult. Nu cred ca isi are rostul sa mai astepti daca se dezumfla.

| Carolina1972 explică (pentru DaFrateEuSunt):

Il duc desigur! Nu aștept sa pana se dezumfla doar am întrebat care ar putea fi cauza, o fii vreo infecție ceva….