| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

catelul meu este bolnav si mai si vomita nu mai mananca nimic ce tratament sa-i fac sau ce trebuie sa ii dau funda.

5 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Ce astepti? Crezi ca aici gasesti medici?
Mergi la veterinar sa nu ai coronavirul sau parvoviroza in caz ca e mic, mai ales de la parvoviroza iti va muri ca stai asa si astepti o minune.

Daca e mare tot trebuie sa mergi, poate a mancat ceva otravitor sau altceva care ii face rau.

| asdfghjklș a răspuns:

Poate are indigestie. Cel mai bine e sa il duci la un veterinar, o sa afle el ce are si o sa-ti dea tratament corespunzator.

| Carmen100 a răspuns:

Du'l mai bine la veterinar. O sa iti zica el ce sa faci si poate iti da si niste medicamente. happy

| StefanRadu5846825 a răspuns:

Poate s-a stricat la burta dar cel mai bine ar fi sa te duci la medicul veterinar si el o sa iti spuna exact ce are si ti-l trateaza. Bafta!

| Georgiana_Petreanu_1988 a răspuns:

Ai grija! e o boala fatala! catelul meu a murit din cauza acestei boli (Parvoviroza).A murit a 6-a zi.Nu vreau sa te dezcurajez cu vestile mele! a mea avea vreo 3 luni si de asta nu a mai putut stai cu ea numai la perfuzii! da-I tratament,du-l la veterinar,nu ii da multa apa, nu il scoate afara, in niciun caz la frig, fa-i tot ce zice veterinarul si asa va trai! daca moare, 5 luni nu ai voie sa bagi un caine in casa! sper ca te-am ajutat!