| ShocK97 a întrebat:

am 14 ani si am penisul de 10, 5 cm erectie si fleasca 6 cm este normal. ce as putea fake sa ajunga la 17 pana la 20 ani am auzit de o planta si de exercitii ziceti-mi si mie! Si cica daca faci sex iti creste cu 2-4 cm.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Intrebarile ca a ta imi dau senzatia ca o multime de adolescenti stau cu un subler in mana,masurand chestii inimaginabile...
Lasa natura sa-si desavarseasaca opera,nu fii nerabdator,invata sa fii foarte discret in legatura cu lungimi,latimi si diametre si nu-ti crea singur complexe,prin comparatie.
Unii se dezvolta mai repede, unii mai incet, unii mai mult, unii mai putin.Nu e un concurs,e propriul organism.
Fa sport,mananca echilibrat, umple-ti creierul cu informatii utile si vei fi mult mai multumit de tine si viata ta, decat sa stai cu sublerul si rigla in mana!

4 răspunsuri:
| butterfly27 a răspuns:

O sa te mai dezvolti stai linistit, inca la 14 ani esti adolescent.stai linistit ca o sa fie bine, gaseste-ti si alte ocupatii in loc sa stai sa masori, oricum ai toata viata inainte:*

| jasmine11 a răspuns:

Pai ti-e tie normala la 14 si nu ar trebui sa o maresti va creste ea singura nu face tu exerciti.ok?

| ozana_6012 a răspuns:

Da la laba macar de 2 ori pe zi

| ShocK97 explică:

Mersi de sfat nu o sa ma mai ingrijorez e si din cauza cas mai mik de inaltime mersi de sfat