| SnYcK3rS a întrebat:

daca ati locui la bloc ati creste un catel/pisica?
Da sau Nu, argumentati va rog!

Scz de categorie

5 răspunsuri:
| Sweet00gum a răspuns:

Chiar daca ador cainii si pisicile, nu le-as tine in apartament pentru ca lasa par, fac mizerie, iar daca nu le acorzi atentie fac prostii. Oamenii inauntru, animalele afara, asta e.

| dana85 a răspuns:

Eu am caine si nu este foarte usor, mai ales ca e o rasa de talie mare si lasa mult par. Dar merita tot efortul! happy

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunabatting eyelashespai un catel as creste, chiar am un cateluslove struck pe care il ador foarte mult si plus de asta este un bun prieten al omului.Nu am avut pana acum probleme cu el dar oricum daca e sa am vreodata, ar merita efortulhappy

Răspuns utilizator avertizat
| ZzZzZzZz a răspuns:

Eu am o pisica si este foarte jucausa.nu prea lasa par... face la litiera si nu prea face mizerie.