| inimadeciocolata a întrebat:

Mie imi place fff mult un catel de afara e de talie medie dar eu am catel si pisica la bloc si pe ea as vrea sa o duc la tara dar acolo la fel am 2 catei si 1 pisica dar o iubesc mult pe cea de afara

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

Discuta cu parintiii si cu bunicii poate vor cade de acord. Poate isi vor da seama cat de mult iubesti animalele.

2 răspunsuri:
| davidutzu12 a răspuns:

Te referi la Maia? Sau la Maxi? caci parca candva aivruit sa o iei pe Maia dar nu ai mai luat-o, mda...nu stiu cum sa te ajut...P.s : sunt David

| inimadeciocolata explică (pentru davidutzu12):

Ii iubesc pe amandoi...