| w0nderboy a întrebat:

Salve! Am o problema cu ipod-ul shuffle.
Nu incep melodiile sa cante cand il deconectez din pc, am instalat iTunes pe el, am pus melodii, tot dar cand il scot din pc ...este primul meu ipod, n-am experienta, daca ma poate ajuta cineva raman mai mult decat dator, thx!

Scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| CorNNeL a răspuns:

E o problema la soft probabil incearca sa te duci cu el la doctor GSM sau undeva pentru Ipod-uri BFT

1 răspuns:
| Ajutatorool a răspuns:

Probabil nu ai copiat melodiile bine pe el. supertptrei@yahoo.com daca vrei sa te ajut.