| Cosmin2431 a întrebat:

HEY TPU deci eu de maine in 5 saptamani am spectacol la Teatrul Gong(o scena din sibiu) problema este ca uneori cam uit replicile sau le incurc pls raspunsuri serioase

Răspuns Câştigător
| peticel20 a răspuns:

Se numeste trac.Repeta replicile pana o sa le si visezi in oglinda.Te va ajuta foarte mult si sa-ti studieze mimica si gesturile totodata.Bafta!

1 răspuns:
| Carla01 a răspuns:

Concentrează-te,imaginează-ţi că eşti doar tu pe scenă, închide ochii, eu aşa fac când am emoţii sau mi-e frică de ceva laughing
Baftă!:*